KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13546586
nr 1354 6586
Blandteknik
Marek Wagner, "Accident in the system". Signerad a tergo 1990. Mixed media, collage, ca 100x119 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:11:19
300 kr